TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal doen alleen 'gewone' mensen mee aan Per Seconde Wijzer, maar voor deze speciale gelegenheid worden twee BN'ers van stal gehaald. De meest opmerkelijke is Maarten van Rossem die als enig jurylid van De Slimste Mens nu eens kan laten zien hoeveel hij daadwerkelijk weet. Maarten doet vanzelfsprekend mee in de categorie Geschiedenis. Net zo logisch: Jeroen Stomphorst heeft zich ingeschreven voor de categorie Sport.
Voor de rest blijft het hetzelfde, de kandidaten krijgen vier vragen met elk negen onderdelen die ze binnen een bepaalde tijd moeten beantwoorden.
Maarten en Jeroen spelen onder leiding van presentator Erik Dijkstra. Maar die heeft er niet al 1000 afleveringen opzitten. De kennisquiz is al sinds 1976 op televisie. Eerst onder leiding van Berend Boudewijn, daarna nam Kees Driehuis het van hem over.
De 1000e aflevering is woensdag 27 oktober om 19.50 uur te zien op NPO 2
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'