TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat staat in het zogenaamde bidbook dat de stad inleverde bij de NPO, NOS en AVROTROS. Daarin staan alle plannen van de gemeente voor het Eurovisie Songfestival. „'Come Closer' staat voor meer intimiteit aan het grote, uitbundige Eurovisie Songfestival”, zo staat te lezen. „Zonder iets af te doen aan het spektakel, maar door er iets van de Limburgse ziel aan toe te voegen. Het vermogen om te genieten van het goede leven. Het kleine te waarderen, naast het grote. Samen te genieten, nieuwsgierig te zijn naar elkaar, naar wat ons verbindt en hoe ons dat samen sterker maakt.”
De andere vier steden die nog meedoen zijn Rotterdam, Utrecht, Den Bosch en Arnhem. NPO, NOS en AVROTROS nemen volgende maand een beslissing. Nederland mag het Eurovisie Songfestival organiseren omdat Duncan Laurence in mei het festival op magistrale wijze won.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'