TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat staat in het zogenaamde bidbook dat de stad inleverde bij de NPO, NOS en AVROTROS. Daarin staan alle plannen van de gemeente voor het Eurovisie Songfestival. „'Come Closer' staat voor meer intimiteit aan het grote, uitbundige Eurovisie Songfestival”, zo staat te lezen. „Zonder iets af te doen aan het spektakel, maar door er iets van de Limburgse ziel aan toe te voegen. Het vermogen om te genieten van het goede leven. Het kleine te waarderen, naast het grote. Samen te genieten, nieuwsgierig te zijn naar elkaar, naar wat ons verbindt en hoe ons dat samen sterker maakt.”
De andere vier steden die nog meedoen zijn Rotterdam, Utrecht, Den Bosch en Arnhem. NPO, NOS en AVROTROS nemen volgende maand een beslissing. Nederland mag het Eurovisie Songfestival organiseren omdat Duncan Laurence in mei het festival op magistrale wijze won.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater