TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen, René van der Gijp en Wilfred Genee spraken over eventuele nieuwe tafelgasten toen Marc-Marie ter sprake kwam. Volgens René zit Marc-Marie veel te vaak aan tafel bij andere talkshows waarop Johan aanvulde dat dat opmerkelijk is omdat volgens hem Marc-Marie helemaal niks kan. Gelukkig is Marc-Marie volgens de snor 'wel een aardige jongen'.
Özcan Akyol leek het daarna op te nemen voor Marc-Marie door te zeggen dat wat Johan zei niet waar was. Maar het liep anders. "Hij is niet aardig", zo meldde de schrijver/columnist. Vervolgens vertelde hij dat hij Marc-Marie voor het eerst ontmoette bij De Wereld Draait Door en dat de twee daar geen leuk gesprek hadden.
De opmerking van Akyol kwam niet uit de lucht vallen. Onlangs noemde Huijbrechts in zijn podcast Marc-Marie en Aaf vinden iets, Özcan Akyol 'superonaardig'. Eus had dus een rekening te vereffenen. En zo hebben we er dankzij Vandaag Inside een showbizz-fittie bij.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix