TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Royalty-verslaggever Marc van der Linden zal niet meer te zien zijn bij RTL Boulevard. Dat heeft het entertainmentprogramma zojuist bekendgemaakt. Na twintig jaar komt er een einde aan de samenwerking.
Op Instagram laat RTL Boulevard weten: “Na een samenwerking van twintig jaar heeft Marc van der Linden besloten te stoppen met RTL Boulevard. In de afgelopen jaren heeft hij zowel voor als achter de schermen gezorgd voor een professionele benadering en een hoge kwaliteit van verslaggeving over royalty-zaken.”
Marc laat in een verklaring weten het een moeilijk besluit te vinden: "Het was een moeilijk besluit, want ik heb twintig jaar met ontzettend veel plezier aan het programma meegewerkt. De laffe en uiteindelijk fatale aanslag op Peter R. de Vries en het gemis van hem bij het programma, maar ook als collega en mens heeft een wond veroorzaakt die nog lang niet geheeld is. Ik ben mede daardoor ook in een fase van mijn leven gekomen, waarin ik keuzes wil maken.”
Stoppen bij RTL Boulevard betekent nog niet het einde van zijn carrière. Marc laat weten dat hij de afgelopen tijd in de Verenigde Staten en Engeland heeft gewerkt aan een nieuw project. Wat dat precies is, is niet bekend.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie