TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het AD zegt Margriet van der Linden dat ze begrijpt dat mensen wilden dat DWDD nog even door zou gaan en dat ze er niet door beledigd is. "Dat snap ik heel goed. DWDD is in vijftien jaar een vast anker voor mensen geworden en uitgerekend in deze tijd moeten ze dat loslaten. Ik begrijp die oproep aan Matthijs, maar het is meer een gevoel van: we zitten in een crisis en als DWDD ook nog stopt, dan gaan we eraan."
Daarom belooft de presentatrice dat ze een beetje doorgaat in de lijn van De wereld draait door. "Troost was wat DWDD zo waardevol maakte in de laatste weken. Wij gaan dat op onze eigen manier doen, maar we trekken de troost wel door."
We hoeven niet te verwachten dat het alleen maar corona is wat de klok slaat in M: "De afgelopen weken hebben we gezien hoe belangrijk kennis is. Ik verheug me op gesprekken met mensen die hun kennis op welk vlak dan ook willen delen. Het wordt meer dan corona."
M is vanaf maandag 30 maart iedere werkdag te zien op NPO 1 om 19.00 uur
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares