TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze zal nog niet fulltime te horen zijn, op woensdag moet Mattie het alleen doen. De andere werkdagen is Marieke weer van 6 tot 10 uur van de partij.
Uiteindelijk is Marieke slechts zes weken uit de running geweest. Ze kondigde op 11 april aan het rustiger aan te willen doen. Alleen de terugkeer naar RTL Boulevard laat nog even op zich wachten. Als ze daar al terug komt, want het was juist de combinatie van het radioprogramma en de vele klussen op televisie die haar te veel werd.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol