TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze zal nog niet fulltime te horen zijn, op woensdag moet Mattie het alleen doen. De andere werkdagen is Marieke weer van 6 tot 10 uur van de partij.
Uiteindelijk is Marieke slechts zes weken uit de running geweest. Ze kondigde op 11 april aan het rustiger aan te willen doen. Alleen de terugkeer naar RTL Boulevard laat nog even op zich wachten. Als ze daar al terug komt, want het was juist de combinatie van het radioprogramma en de vele klussen op televisie die haar te veel werd.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los