TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het AD zegt Elsinga dat ze niet hoefde na te denken toen ze werd gevraagd door programmadirecteur Peter van der Vorst. "Ik was ook al de vaste invaller. Toch zie ik het als een nieuwe, belangrijke stap in mijn carrière waarin ik weer kan leren en groeien. Zowel radio als televisie doen; die combinatie had ik ooit voor ogen en dat is gelukt."
Elsinga zal RTL Boulevard gemiddeld één week (onafgebroken) per maand voor haar rekening nemen. Ze draait daardoor mee in het team waar ook Beau van Erven Dorens en Vivienne van den Assem deel van uitmaken. De presentatrice start maandag met haar eerste presentatieweek bij RTL Boulevard.
Bang dat ze overwerkt raakt, is de Qmusic-dj niet. Ze vindt juist dat haar agenda met vaste klussen een stuk overzichtelijker wordt. "Voorheen noemde ik een plotselinge dag met Qmusic én Boulevard een pittige piek. Nu heb ik een vaste piekweek."
Nieuw seizoen Wie is de Mol? eind februari op televisie
10:00Hans Klok vroeg voor Maestro advies aan Chris Zegers: 'Hij had goede tips voor me'
10:00Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls