TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het AD zegt Elsinga dat ze niet hoefde na te denken toen ze werd gevraagd door programmadirecteur Peter van der Vorst. "Ik was ook al de vaste invaller. Toch zie ik het als een nieuwe, belangrijke stap in mijn carrière waarin ik weer kan leren en groeien. Zowel radio als televisie doen; die combinatie had ik ooit voor ogen en dat is gelukt."
Elsinga zal RTL Boulevard gemiddeld één week (onafgebroken) per maand voor haar rekening nemen. Ze draait daardoor mee in het team waar ook Beau van Erven Dorens en Vivienne van den Assem deel van uitmaken. De presentatrice start maandag met haar eerste presentatieweek bij RTL Boulevard.
Bang dat ze overwerkt raakt, is de Qmusic-dj niet. Ze vindt juist dat haar agenda met vaste klussen een stuk overzichtelijker wordt. "Voorheen noemde ik een plotselinge dag met Qmusic én Boulevard een pittige piek. Nu heb ik een vaste piekweek."
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'