TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Merel Ek is na de Vandaag Inside aflevering van woensdagavond nog naar Den Haag gereden om Rutte te vragen over zijn komst bij het programma. Op de vraag of hij terugkomt bij VI, zegt hij het volgende: ''Ja tuurlijk, ik vind het veel te leuk.''
Op de opmerking van Merel over dat hij anders met Gerard Joling aan de bar had gezeten, reageert hij als volgt: ''Ik hoop dat Gerard er dan bij is.'' Ook als zijn bezoek aan Vandaag Inside in een moeilijke periode valt, komt hij. ''Het is altijd een moeilijke periode, mijn vak'', aldus Mark Rutte.
Mark Rutte bracht op maandag 13 maart, vlak voor de Provinciale Statenverkiezingen, voor de eerste keer een bezoek aan Vandaag Inside. Tijdens die uitzending openden Johan Derksen en Wilfred Genee het vuur op Rutte. Hoewel hij flink wat te verduren kreeg, vonden kijkers dat hij zich nog uitstekend wist te redden. Het blijft dus niet bij één bezoekje, want de premier hoopt snel nog een keer aan te schuiven.
René van der Gijp liet eerder al weten dat hij het belachelijk vond wat er gebeurde tijdens de eerdere uitzending met Rutte. Hij gaf aan dat hij liever thuis blijft als Rutte nog een keer wordt aangevallen zonder dat iemand luistert naar wat hij te zeggen heeft. Wanneer de minister-president als tafelgast verschijnt, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Deze BN'ers doen mee aan het vierde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:58Zo volg je de Q-Escape Room op tv
10:03Heel Holland Bakt 2025: dit zijn de drie finalisten
09:18The Tribute: deze Child of Destiny-zangeressen zou je hiervan kunnen kennen
09:11Oeps: Remy en Rob slopen camera in Het Zwaard van Damocles