TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Married At First Sight-circus is weer begonnen en de komende weken kunnen we gaan genieten van zeven nieuwe huwelijken in de RTL-trouwshow, waarin Olof en Femke maandagavond het spits afbeten. De afgelopen jaren zagen we vaker dat er onder de kandidaten vriendschappen ontstonden maar nu lijken die er ook al te zijn met deelnemers van dit seizoen en we hebben een foto ter bewijs. Hoe zit dat?
Carlo Boszhard schitterde gisteren meteen in weer in zijn rol als presentator van MAFS, dat alweer aan zijn tiende seizoen bezig is. Enige jaren geleden nam hij het stokje over van Peter van der Vorst.
Suzanne Blom, die in het vorige seizoen van Married At First Sight haar huwelijk met Bastiaan zag mislukken, plaatste gisteren een foto op haar Instragrampagina van een heuse MAFS-reünie. Op zich is dat niet zo gek maar ook deelnemers van dit seizoen zoals Stefan, die met Dennis trouwde, en Femke zijn daarop te zien. Waar kennen zij elkaar dan weer van?
Het ziet er in ieder geval gezellig uit en ook Gerben Vereggen, die vorig jaar op tv trouwde met Erik, wordt in onderstaande foto getagd. Hij was er op dat moment niet bij maar de volgende dag voegde hij zich alsnog bij een deel van het gezelschap. Ook repost de Brabander een foto van Jerney (die met Jeffrey trouwde) en daarop is te zien dat ze #teamSteef zijn dus het lijkt wel duidelijk waar hij vooral naar zal gaan kijken de komende weken. En waarom zijn ze niet #teamDennis eigenlijk?
Navraag bij Gerben leert ons dat hij en enige MAFS-dames, waaronder ook Jantine (van Jeppe) door Stefan, die hij al langer kent, waren uitgenodigd om de eerste afleveringen samen met hem te kijken in de bioscoop. Ook met andere vrienden en familie overigens. Vandaar dus #teamSteef.
Toch hebben we nog genoeg vragen maar wellicht dat er op onderstaande foto's al wat spoilers te vinden zijn, ook al wordt dat ontkend door Suzanne.



Married At First Sight is iedere dinsdag, woensdag en donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'