TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lars Bos, beter bekend onder de artiestennaam Snelle, werd in het afgelopen seizoen van The Voice Kids toegevoegd als coach. Presentator Martijn Krabbé kijkt daar met heel veel plezier op terug.
Als hij met RTL Boulevard praat over het succes van The Voice Kids, komt hij al snel bij de rapper uit. "Wat wel heel bijzonder was aan het afgelopen seizoen was de komst van Snelle", zo zegt de presentator. "Die heeft het programma een enorme boost gegeven. In liefde, vertrouwen en aandacht. Dat heeft zoveel uitgemaakt in energie."
De juryleden van het seizoen dat vrijdagavond eindigde waren Ali B, Ilse DeLange, Sanne Hans en dus Snelle. Zijn drie collega’s hadden natuurlijk al volop ervaring in talentenjachten. Met de komst van Snelle kwam er iets nieuws, zo zegt Krabbé. "Hij heeft het programma zo’n nieuwe impuls gegeven. Ik ben daar heel erg blij mee".
Er was overigens was onvrede over het feit dat vrijdagavond de winnaar pas laat in Beau bekend werd gemaakt.
Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'
19:59Nieuw seizoen Ranking the Stars gaat op deze datum van start
15:08Ook deze vier bekende gezichten zijn betrokken bij Videoland Original Vals Spel
14:48Vandaag Inside komt volgend jaar mogelijk drie weken vanuit Curaçao
14:26Met het Mes op Tafel staat op deze wijze stil bij het overlijden van Joost Prinsen (83)