TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lars Bos, beter bekend onder de artiestennaam Snelle, werd in het afgelopen seizoen van The Voice Kids toegevoegd als coach. Presentator Martijn Krabbé kijkt daar met heel veel plezier op terug.
Als hij met RTL Boulevard praat over het succes van The Voice Kids, komt hij al snel bij de rapper uit. "Wat wel heel bijzonder was aan het afgelopen seizoen was de komst van Snelle", zo zegt de presentator. "Die heeft het programma een enorme boost gegeven. In liefde, vertrouwen en aandacht. Dat heeft zoveel uitgemaakt in energie."
De juryleden van het seizoen dat vrijdagavond eindigde waren Ali B, Ilse DeLange, Sanne Hans en dus Snelle. Zijn drie collega’s hadden natuurlijk al volop ervaring in talentenjachten. Met de komst van Snelle kwam er iets nieuws, zo zegt Krabbé. "Hij heeft het programma zo’n nieuwe impuls gegeven. Ik ben daar heel erg blij mee".
Er was overigens was onvrede over het feit dat vrijdagavond de winnaar pas laat in Beau bekend werd gemaakt.
Heated Rivalry-sterren zijn fakkeldragers tijdens Olympische Winterspelen
14:33Chris Zegers maakt zevende seizoen Break Free
13:32Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie
13:14Lachen, bieden en heel veel smerige opdrachten: Frank’s Veiling komt naar Prime Video
12:57Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens