TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lars Bos, beter bekend onder de artiestennaam Snelle, werd in het afgelopen seizoen van The Voice Kids toegevoegd als coach. Presentator Martijn Krabbé kijkt daar met heel veel plezier op terug.
Als hij met RTL Boulevard praat over het succes van The Voice Kids, komt hij al snel bij de rapper uit. "Wat wel heel bijzonder was aan het afgelopen seizoen was de komst van Snelle", zo zegt de presentator. "Die heeft het programma een enorme boost gegeven. In liefde, vertrouwen en aandacht. Dat heeft zoveel uitgemaakt in energie."
De juryleden van het seizoen dat vrijdagavond eindigde waren Ali B, Ilse DeLange, Sanne Hans en dus Snelle. Zijn drie collega’s hadden natuurlijk al volop ervaring in talentenjachten. Met de komst van Snelle kwam er iets nieuws, zo zegt Krabbé. "Hij heeft het programma zo’n nieuwe impuls gegeven. Ik ben daar heel erg blij mee".
Er was overigens was onvrede over het feit dat vrijdagavond de winnaar pas laat in Beau bekend werd gemaakt.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie