TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lars Bos, beter bekend onder de artiestennaam Snelle, werd in het afgelopen seizoen van The Voice Kids toegevoegd als coach. Presentator Martijn Krabbé kijkt daar met heel veel plezier op terug.
Als hij met RTL Boulevard praat over het succes van The Voice Kids, komt hij al snel bij de rapper uit. "Wat wel heel bijzonder was aan het afgelopen seizoen was de komst van Snelle", zo zegt de presentator. "Die heeft het programma een enorme boost gegeven. In liefde, vertrouwen en aandacht. Dat heeft zoveel uitgemaakt in energie."
De juryleden van het seizoen dat vrijdagavond eindigde waren Ali B, Ilse DeLange, Sanne Hans en dus Snelle. Zijn drie collega’s hadden natuurlijk al volop ervaring in talentenjachten. Met de komst van Snelle kwam er iets nieuws, zo zegt Krabbé. "Hij heeft het programma zo’n nieuwe impuls gegeven. Ik ben daar heel erg blij mee".
Er was overigens was onvrede over het feit dat vrijdagavond de winnaar pas laat in Beau bekend werd gemaakt.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland