TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lars Bos, beter bekend onder de artiestennaam Snelle, werd in het afgelopen seizoen van The Voice Kids toegevoegd als coach. Presentator Martijn Krabbé kijkt daar met heel veel plezier op terug.
Als hij met RTL Boulevard praat over het succes van The Voice Kids, komt hij al snel bij de rapper uit. "Wat wel heel bijzonder was aan het afgelopen seizoen was de komst van Snelle", zo zegt de presentator. "Die heeft het programma een enorme boost gegeven. In liefde, vertrouwen en aandacht. Dat heeft zoveel uitgemaakt in energie."
De juryleden van het seizoen dat vrijdagavond eindigde waren Ali B, Ilse DeLange, Sanne Hans en dus Snelle. Zijn drie collega’s hadden natuurlijk al volop ervaring in talentenjachten. Met de komst van Snelle kwam er iets nieuws, zo zegt Krabbé. "Hij heeft het programma zo’n nieuwe impuls gegeven. Ik ben daar heel erg blij mee".
Er was overigens was onvrede over het feit dat vrijdagavond de winnaar pas laat in Beau bekend werd gemaakt.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune