TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met LINDA.nl reageert Kremers (31) op de vele geruchten die over haar en de familie Gillis de ronde doen.
Zo relativeert ze de kritiek op de gebrekkige hygiëne op de parken: "Natuurlijk doen wij lang niet alles goed, maar normaal melden mensen zich dan bij de receptie en lossen we het op. Nu hadden we mensen die voor 175 euro een vakantie hadden geboekt, niet tevreden waren en vervolgens 2000 euro eisten. Anders zouden ze naar de media stappen. We werden gewoon gechanteerd."
Kremers deed ook een boekje open over haar gezinsleven. Kijkers van de realityserie vinden het nog steeds vreemd dat ze haar vier kinderen, van 4, 5, 6 en 10 jaar oud, bewust buiten beeld houdt. Nicol verklaart dat de kids de serie mogen kijken, maar ze wil haar kroost de verre van gezellige online meningen besparen en dus wordt de camera niet op hen gericht. Tijdens opnames van Massa is kassa zijn ze wel altijd in de buurt.
Nu Peters dochter Inge sindskort een kleintje heeft, is Nicol ook een beetje oma. Al dat babygeluk brengt haar niet op ideeën: "Of Peter en ik nog samen kinderen willen? Absoluut niet", zegt ze lachend. "Nee hoor, we hebben er samen zeven, het is goed zo. Een huwelijk zou nog wel leuk zijn, maar daarvoor moet je bij Peter zijn."
Het zesde seizoen van Massa is kassa is vanaf maandag 8 november om 20.30 uur te zien bij SBS 6.
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland