TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk heeft de smaak aardig te pakken. Vanaf mei krijgt hij namelijk ook zijn eigen spelshow The Connection. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
In de kennisquiz strijden drie bekende Nederlanders tegen elkaar, waarin ze moeten proberen de connectie tussen meerdere antwoorden te vinden. Welke bekende Nederlanders meedoen is nog niet bekend.
The Connection is niet het enige programma van Matthijs dat te zien zal zijn in mei. Samen met Ilse de Lange gaat hij vanaf 19 mei Pop 22 presenteren. Een muzikaal programma waarin populaire artiesten van het moment, legendarische muziekgroepen, beginnende muzikanten en nog onontdekte talenten de kans krijgen om een voor een een nummer voor elkaar te spelen.
The Connection is vanaf zaterdag 21 mei om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij