TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk heeft de smaak aardig te pakken. Vanaf mei krijgt hij namelijk ook zijn eigen spelshow The Connection. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
In de kennisquiz strijden drie bekende Nederlanders tegen elkaar, waarin ze moeten proberen de connectie tussen meerdere antwoorden te vinden. Welke bekende Nederlanders meedoen is nog niet bekend.
The Connection is niet het enige programma van Matthijs dat te zien zal zijn in mei. Samen met Ilse de Lange gaat hij vanaf 19 mei Pop 22 presenteren. Een muzikaal programma waarin populaire artiesten van het moment, legendarische muziekgroepen, beginnende muzikanten en nog onontdekte talenten de kans krijgen om een voor een een nummer voor elkaar te spelen.
The Connection is vanaf zaterdag 21 mei om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Geëxplodeerd drugslab zet iedereen op scherp in Medisch Centrum West
12:18Sam Hagens mist politiek als kiespijn
11:45Tunnelvisie met Thomas: 'Dit is een hele sterke, verborgen aanwijzing naar Jurre!'
10:58Zien: eerste beelden van nieuw seizoen Hunted
10:00Humberto Tan is door het dolle heen met zijn nieuwe tv-programma: 'Het is een droom, een kers op de taart'