TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk heeft de smaak aardig te pakken. Vanaf mei krijgt hij namelijk ook zijn eigen spelshow The Connection. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
In de kennisquiz strijden drie bekende Nederlanders tegen elkaar, waarin ze moeten proberen de connectie tussen meerdere antwoorden te vinden. Welke bekende Nederlanders meedoen is nog niet bekend.
The Connection is niet het enige programma van Matthijs dat te zien zal zijn in mei. Samen met Ilse de Lange gaat hij vanaf 19 mei Pop 22 presenteren. Een muzikaal programma waarin populaire artiesten van het moment, legendarische muziekgroepen, beginnende muzikanten en nog onontdekte talenten de kans krijgen om een voor een een nummer voor elkaar te spelen.
The Connection is vanaf zaterdag 21 mei om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'