TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk heeft de smaak aardig te pakken. Vanaf mei krijgt hij namelijk ook zijn eigen spelshow The Connection. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
In de kennisquiz strijden drie bekende Nederlanders tegen elkaar, waarin ze moeten proberen de connectie tussen meerdere antwoorden te vinden. Welke bekende Nederlanders meedoen is nog niet bekend.
The Connection is niet het enige programma van Matthijs dat te zien zal zijn in mei. Samen met Ilse de Lange gaat hij vanaf 19 mei Pop 22 presenteren. Een muzikaal programma waarin populaire artiesten van het moment, legendarische muziekgroepen, beginnende muzikanten en nog onontdekte talenten de kans krijgen om een voor een een nummer voor elkaar te spelen.
The Connection is vanaf zaterdag 21 mei om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’