TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk heeft de smaak aardig te pakken. Vanaf mei krijgt hij namelijk ook zijn eigen spelshow The Connection. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
In de kennisquiz strijden drie bekende Nederlanders tegen elkaar, waarin ze moeten proberen de connectie tussen meerdere antwoorden te vinden. Welke bekende Nederlanders meedoen is nog niet bekend.
The Connection is niet het enige programma van Matthijs dat te zien zal zijn in mei. Samen met Ilse de Lange gaat hij vanaf 19 mei Pop 22 presenteren. Een muzikaal programma waarin populaire artiesten van het moment, legendarische muziekgroepen, beginnende muzikanten en nog onontdekte talenten de kans krijgen om een voor een een nummer voor elkaar te spelen.
The Connection is vanaf zaterdag 21 mei om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit