TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel tv-minnend Nederland was afgelopen voorjaar in haar nopjes toen duidelijk werd dat tegenpolen Evert en Maud elkaar helemaal hadden gevonden. Spirituele Maud en nuchtere Evert waren een match made in heaven. Toen Evert Maud zijn liefde verklaarde op de citytrip en kort daarna het bericht kwam dat de twee gingen samenwonen, geloofden zelfs de meest cynische mensen weer in de romantiek.
En gelukkig is het sprookje nog niet voorbij. Nadat Maud in augustus al liet weten dat ze het best naar haar zin had op de boerderie in Drenthe vertelt ze zaterdag aan Yvon Jaspers in Onze Boerderij dat het nog steeds op rolletjes loopt. "Een heleboel dagen lijken op elkaar, maar er gebeurt toch iedere keer weer wat anders. Dat past heel goed bij mij. Ik ben wat meer Maud geworden."
Natuurlijk is niet alles rozengeur en maneschijn, maar waar is het dat wel? "Ik leef na acht jaar weer met een man samen. En Evert is ook niet heel veel gewend met een vrouw om zich heen. Dat is allemaal gedoe. Het heeft best wel impact. Je moet elkaars gebruiksaanwijzing goed leren lezen. Dat is soms nog even ingewikkeld, maar we beginnen elkaar steeds beter te begrijpen."
Al met al klinkt het nog steeds heel erg positief. Wij hebben alle vertrouwen in een happy end voor Maud en Evert.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee