TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo zagen we vorige week in Boer Zoekt Vrouw Rob en Wendy al aankomen in het Franse Reims en besloot Rob, ondanks dat hij in vuur en vlam staat, het rustig aan te doen met Wendy. Deze week reizen we mee met Maud en Evert en Sander en Janine tijdens hun citytrip en kunnen we alvast genieten van wat fragmenten.
Janine en Sander beginnen goed met een flesje champagne in hun hotelkamer. En waar Sander helemaal in zijn element lijkt, ziet Janine er erg ongemakkelijk uit. Alhoewel ze wel laat weten er zin in te hebben. “Ik kijk er heel erg naar uit om hem te leren kennen en tijd met hem door te brengen. En te kijken of het kan groeien. Een normale vakantie; het maakt je of het breekt je. We gaan het zien.”
Maud en Evert daarentegen zijn helemaal in de wolken en kunnen elkaars hand niet meer loslaten. Onder het genot van een biertje vraagt Evert aan Maud hoe zij de toekomst ziet. Ze wil graag naar de boerderij komen, maar vraagt Evert of hij het wel ziet zitten om “Maud 24 uur om zich heen te hebben.” Het antwoord moeten we moet even afwachten.
Lees ook: Vorige week zagen we dat Maud ook een leuke zus heeft
Dit bericht op Instagram bekijken
We zitten weer klaar voor aanstaande zondag. Boer Zoekt Vrouw is elke zondag om 20:25 uur te zien op NPO1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene