TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De serie volgt in totaal negen wielrenclubjes verspreid over Nederland en gaat over vriendschap, gedeelde passie en hoogte- en dieptepunten, zowel op als naast de fiets.
Wielrennen was al een populaire hobby in Nederland, maar sinds de coronatijd heeft die een vlucht genomen. Daarom zijn er ook vele wielerclubs, gezelschappen en andere vriendengroepen die er samen op uit trekken. Uiteraard worden de ritjes veelvuldig gedeeld op Strava.
De eerste aflevering - die op 4 april wordt uitgezonden - vertelt het verhaal van wielerclub Breurs. In de omgeving van Deventer maken deze zes broers en een 'aangenomen' broer hun kilometers.
Koers van de Kameraden is vanaf vrijdag 4 april wekelijks te zien op NPO 1 om 22.20 uur. Omroep MAX heeft de eerste beelden gedeeld op Facebook.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?