TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder andere Maxime Meiland en Bridget Maasland zijn binnenkort te zien in het nieuwe programma van Olcay Gulsen Heb Ik Wat Van Je Aan? Maxime laat wel een heel bijzonder kledingstuk ontwerpen door drie verschillende talenten.
In het nieuwe fashion programma dat vanaf 24 augustus te zien is, nemen elke aflevering drie jonge, nog onbekende modeontwerpers het tegen elkaar op. Ze krijgen vier dagen de tijd om aan de hand van een uitgebreide briefing een creatie te maken voor een BN'er. Het programma volgt ze in hun hele creatieproces, waarbij ze ook hulp en advies krijgen van modeontwerper Mart Visser.
Maxime Meiland geeft de ontwerpers in de eerste aflevering de opdracht om haar trouwjurk te ontwerpen en staat meteen voor een moeilijke keuze.
“Ik ben zo verrast met wat ze gemaakt hebben, dat ik wel een dilemma aan voel komen,” laat Maxime aan Shownieuws weten. “Het wordt niet de bruidsjurk die ik bij de ceremonie aan heb, maar één voor bij het feest. Dus het mag een feestelijke bruidsjurk worden.”
Naast Maxime laten ook Bridget Maasland, Daphne Deckers, Irene Schouten, Heleen van Royen, Anna Nooshin, Lucille Werner en Giovanca Ostiana iets bijzonders ontwerpen.
Heb Ik Wat Van Je Aan? is vanaf 24 augustus elke week om 20:30 uur te zien bij Net5.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale