TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Meiland dropte zondagavond een flink bommetje: de bekende tv-familie stopt met hun programma Chateau Meiland en alle variaties daarop. Na al die jaren van enorm succes vinden ze het wel mooi geweest. Of gaat het hier specifiek om Martien? Maxime laat namelijk maandagochtend weten: 'Mijn vader is er klaar mee.'
De eerste aflevering van Chateau Meiland was in 2019 te zien en de realityserie was direct een enorm succes en al snel ging de familie er zelfs met de felbegeerde Gouden Televizier-Ring vandoor.
Maxime Meiland vertelde maandagochtend in De Radio 538 Ochtendshow waar dit toch allemaal ineens vandaan komt: 'Mijn vader is het gewoon zat, hij wil met pensioen. Voor ons komt het niet als donderslag bij heldere hemel.' Maar voor veel kijkers dus wel.
Het is gewoon mooi geweest, vervolgt ze: 'De koek is op. We hebben nu een heel saai leven. Mijn ouders hebben het pension nog en we gaan het nieuwe huis over vier weken in en we hebben besloten dat we daar niet meer gaan filmen.' Haar man Leroy was een van de aanjagers daarvan, zo vertelt ze ook.
Het hele gesprek met Maxime beluister je hieronder
Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'
09:46Terugkijken: hoogtepunten RTL Debat
08:51Maxime Meiland: 'Hierom stoppen we met Chateau Meiland'
08:47Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
08:20De TV van gisteren: weinig vuurwerk bij RTL Debat en spelletjes in Expeditie Robinson