TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maxime is een van de vijf bekende moeders die in het negende seizoen tienermoeders in spé bijstaan op weg naar de geboorte. Ze werd op haar 21e zelf zwanger van dochter Claire en weet dat ze de andere jonge moeders kan helpen met haar eigen ervaringen: "Jong moeder worden is namelijk erg pittig, maar ook heel mooi!"
Op social media regende het verontwaardigde reacties. In Chateau Meiland is immers te zien dat Maxime meer dan eens een beroep doet op haar ouders en zeker de laatste seizoenen vaker druk lijkt met uitstapjes dan met werk. Zelf is ze die kritiek beu en ze bijt dan ook van zich af: "Wat een nare reacties op mijn deelname aan het programma. Hoe komen mensen er toch bij dat ik zelf nooit gewerkt heb en nu nog niks doe behalve financieel ondersteund worden door mijn ouders?!"
Maxime heeft eigen kledinglijnen, is influencer en kluste een blauwe maandag ook nog bij in de webcamindustrie. Kortom, ze vindt dat ze hard werkt: "De dag dat ik zestien werd ben ik meteen gaan werken en heb altijd mezelf moeten onderhouden zoals ieder ander. Zeg gewoon niks als je geen idee hebt. Bah! Word hier zo moe van."
Naast Maxime maken ook Angela Groothuizen, Karin Bloemen, Victoria Koblenko en Airen Mylene hun opwachting in het programma. Airen doet het niet alleen: haar partner, oud-hockeyspeler Taeke Taekema, doet ook mee.
Vier handen op een buik is vanaf dinsdag 14 september te zien om 20.25 uur op NPO 3.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027