TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De redactie van Vandaag Inside toonde als grap naaktbeelden op het scherm waar Merel voor stond. Het was de bedoeling dat ze daar voorlopige uitslagen van de verkiezingen op liet zien, maar er kwam dus heel wat anders voorbij.
Na deze aflevering lieten veel kijkers weten de grappen grensoverschrijdend te vinden, maar voor Merel was dat niet het geval. "Nee totaal niet, ik moest er hartstikke om lachen."
Bekijk de beelden en de reactie van Merel in onderstaande video.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'