TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 6 Inside speculeerde Albert Verlinde over wie de andere presentatoren van de nog naamloze talkshow op de late avond kunnen worden naast Beau van Erven Dorens. Albert denkt dat Merel een goed kans maakt op de baan. „Ik hoor steeds vaker Merel Westrik als naam vallen. Dat kan ook wel kloppen. Het is heel stil rond Merel op een of andere manier. Ze zou zomaar op kunnen duiken.”
RTL directeur Sven Sauvé zei maandag op Radio 1 dat er op dit moment wordt gesproken met mensen over de gewilde baan van talkshowhost. En Merel oftewel de Mol, die al heel wat jaren het RTL Nieuws presenteert, zou dat natuurlijk heel goed kunnen.
Een beetje pikant daaraan is dat Merel en Eva Jinek beste vriendinnen zijn en dan directe concurrenten zouden worden op de late avond. In 6 Inside werd ook geopperd dat Eva zelf gevraagd is voor de RTL talkshow. Haar contract bij KRO-NCRV loopt af en ze kan bij RTL veel meer verdienen dan bij de NPO. Maar die optie lijkt ons niet erg waarschijnlijk gezien het enorme succes dat Eva heeft met haar eigen talkshow Jinek.
Merel houdt zich intussen bezig met een rare hobby.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.