TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 6 Inside speculeerde Albert Verlinde over wie de andere presentatoren van de nog naamloze talkshow op de late avond kunnen worden naast Beau van Erven Dorens. Albert denkt dat Merel een goed kans maakt op de baan. „Ik hoor steeds vaker Merel Westrik als naam vallen. Dat kan ook wel kloppen. Het is heel stil rond Merel op een of andere manier. Ze zou zomaar op kunnen duiken.”
RTL directeur Sven Sauvé zei maandag op Radio 1 dat er op dit moment wordt gesproken met mensen over de gewilde baan van talkshowhost. En Merel oftewel de Mol, die al heel wat jaren het RTL Nieuws presenteert, zou dat natuurlijk heel goed kunnen.
Een beetje pikant daaraan is dat Merel en Eva Jinek beste vriendinnen zijn en dan directe concurrenten zouden worden op de late avond. In 6 Inside werd ook geopperd dat Eva zelf gevraagd is voor de RTL talkshow. Haar contract bij KRO-NCRV loopt af en ze kan bij RTL veel meer verdienen dan bij de NPO. Maar die optie lijkt ons niet erg waarschijnlijk gezien het enorme succes dat Eva heeft met haar eigen talkshow Jinek.
Merel houdt zich intussen bezig met een rare hobby.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten