TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vader van presentatrice Nadia Moussaid kwam eind jaren 70 illegaal per boot van Marokko naar Europa. Dat avontuur had grote gevolgen voor het leven van zijn nageslacht, dat opgroeide in Nederland.
In de nieuwe driedelige serie Mijn vader, de Gelukszoeker neemt Alice Moussaid zijn dochter mee naar zijn oorspronkelijke woonplaats Fez in Marokko. Daarbij leggen ze zijn route in omgekeerde richting af. Onderweg spreken vader en dochter de gelukszoekers van nu: migranten die in steden zoals Barcelona en Parijs het Europese paradijs dachten te vinden, maar daarin zijn teleurgesteld.
Na een emotionele roadtrip vol overpeinzingen over de consequenties van immigratie ontmoeten Nadia en Alice hun achtergebleven familie in het totaal veranderde Marokko.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'