TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is waarschijnlijk lastiger dan gedacht.
De meeste bekende gezichten willen natuurlijk zo aardig en sympathiek mogelijk lijken, dus geassocieerd worden met een moord? Daar moeten weinig BN'ers aan denken. Toch durfden dit seizoen onder meer Wendy van Dijk, Britt Dekker, Patty Brard, Paul de Leeuw en Herman den Blijker het aan om de moordenaar te 'zijn' in het SBS6-programma Moordfeest.
Wie zich in deze slotaflevering op het foute pad begeeft, is natuurlijk nog de vraag. Wel is duidelijk dat Kim-Lian van der Meij, Ferri Somogyi, Barry Paf, Gaby Blaaser, John de Bever, Linda Hakeboom en Heleen van Royen het strijdtoneel zullen betreden. Voor één van hen wacht er alleen een pijnlijk lot: hij of zij zal vermoord worden nog voor het eerste drankje is geserveerd.
Moordfeest is iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op SBS6. Thuis meedoen, maar heb je de QR-code net gemist? Lees dan hier wat je kunt doen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'