TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is waarschijnlijk lastiger dan gedacht.
De meeste bekende gezichten willen natuurlijk zo aardig en sympathiek mogelijk lijken, dus geassocieerd worden met een moord? Daar moeten weinig BN'ers aan denken. Toch durfden dit seizoen onder meer Wendy van Dijk, Britt Dekker, Patty Brard, Paul de Leeuw en Herman den Blijker het aan om de moordenaar te 'zijn' in het SBS6-programma Moordfeest.
Wie zich in deze slotaflevering op het foute pad begeeft, is natuurlijk nog de vraag. Wel is duidelijk dat Kim-Lian van der Meij, Ferri Somogyi, Barry Paf, Gaby Blaaser, John de Bever, Linda Hakeboom en Heleen van Royen het strijdtoneel zullen betreden. Voor één van hen wacht er alleen een pijnlijk lot: hij of zij zal vermoord worden nog voor het eerste drankje is geserveerd.
Moordfeest is iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op SBS6. Thuis meedoen, maar heb je de QR-code net gemist? Lees dan hier wat je kunt doen.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'