TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijf seizoenen vormden Najib Amhali en Raven van Dorst samen met Britt Dekker en Martien Meiland het panel van Wie van de 3. Hun plekjes zijn ingenomen door Gert Verhulst en James Cooke, maar Najib is daar niet direct rouwig om, zo vertelt hij aan Shownieuws.
"Ze hebben me eruit gegooid! Ja, vreselijk", beweert de komiek met een lach als de interviewer hem vraagt naar de reden van zijn afwezigheid. Dan serieus: "Nee, nee, het was tijd voor andere mensen. Tenminste, ik dacht van: ik pas. Genoeg spelletjes gedaan."
Het kwam er in de kern op neer dat Amhali net na de vijf series raden wie de bakker, brandweerman of piloot was wel toe was aan iets anders: "Hartstikke leuk hoor, want m’n moeder keek ernaar, maar ik dacht: het was genoeg voor mij. Volgens mij is Raven er ook uit. Ja, Raven had er ook geen zin meer in, ik ook niet."
Volgens Amhali zouden Britt Dekker en Martien Meiland mogelijk tegen hun zin aanschuiven in de panelshow: "Ik denk dat de mensen met een contract moeten. Ja, die moeten, Britt en de rest. Die hebben een contract, die moeten. Wij zijn freelance."
Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje
16:40De streamingtip van de week: The Rip op Netflix
15:29Zo kwam Erik de Vogel bij Goede Tijden, Slechte Tijden terecht
14:55Veelbesproken De Bondgenoten-koppel Britt en Diederik uit elkaar