TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Never change a winning team, zo luidt een goed Nederlands gezegd. Toch is dat precies wat SBS doet in het komend seizoen van Wie van de 3. Martien Meiland en Britt Dekker blijven en krijgen Vlaamse versterking.
Uit navraag bij Talpa blijkt dat het vertrek van Raven en Najib niet volledig vrijwillig was. Een woordvoerder laat weten: "Raven van Dorst kan vanwege diens contract met BNNVARA helaas niet meer als panellid deelnemen. Najib Amhali heeft besloten zich te focussen op zijn nieuwe theatershow."
Maar waarom dan uitgerekend twee Vlaamse presentatoren als vervanger? Ook daar gaf de woordvoerder eenduidig antwoord op: "Voor het nieuwe seizoen van Wie van de drie? werken we samen met het Vlaamse Play, waar het nieuwe seizoen ook te zien zal zijn. Het betreft echter geen coproductie."
Gert Verhulst (56) en James Cooke (39) vormen al jaren een komisch duo in Vlaanderen. Niet alleen op televisie in Verhulsts talkshow De tafel van Gert, afgelopen zomer trokken ze ook langs de theaters met hun eigen revue. SBS laat nog weten 'enorm uit te kijken' naar de komende reeks met Gert en James.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer