TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Never change a winning team, zo luidt een goed Nederlands gezegd. Toch is dat precies wat SBS doet in het komend seizoen van Wie van de 3. Martien Meiland en Britt Dekker blijven en krijgen Vlaamse versterking.
Uit navraag bij Talpa blijkt dat het vertrek van Raven en Najib niet volledig vrijwillig was. Een woordvoerder laat weten: "Raven van Dorst kan vanwege diens contract met BNNVARA helaas niet meer als panellid deelnemen. Najib Amhali heeft besloten zich te focussen op zijn nieuwe theatershow."
Maar waarom dan uitgerekend twee Vlaamse presentatoren als vervanger? Ook daar gaf de woordvoerder eenduidig antwoord op: "Voor het nieuwe seizoen van Wie van de drie? werken we samen met het Vlaamse Play, waar het nieuwe seizoen ook te zien zal zijn. Het betreft echter geen coproductie."
Gert Verhulst (56) en James Cooke (39) vormen al jaren een komisch duo in Vlaanderen. Niet alleen op televisie in Verhulsts talkshow De tafel van Gert, afgelopen zomer trokken ze ook langs de theaters met hun eigen revue. SBS laat nog weten 'enorm uit te kijken' naar de komende reeks met Gert en James.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026