TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Nederlandse groep Stay Tuned bestaat uit Chiara (14), Inkar (12), Miucha (13) en Niek (14). Ze traden op met hun nummer Music.
De groep stelt dat het terecht is dat Georgië gewonnen heeft. "Hij kan echt heel goed zingen. Zo zuiver. We hebben heel erg genoten en we hebben een heel mooie ervaring erbij. Dat we voor zo veel mensen hebben opgetreden, voelt echt als een droom", zeggen ze tegen het ANP. Het is overigens de vierde keer dat het land het songfestival wint.
Het festival was wel een beetje ongelukkig met een latere start en een onderbreking van het Jeugdjournaal tijdens de uitzending. Volgens de kijkcijfers van Tina Nijkamp zagen 320.000 kijkers de grote internationale finale.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje