TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkcijferexpert Tina Nijkamp schrijft op Instagram dat de Australische versie van Million Dollar Island maandag van start ging met 409.000 kijkers. Op een bevolking van 25 miljoen is dat zeer weinig. De mensen die wel keken vonden Million Dollar Island vooral een goedkope kopie van het overlevingsprogramma Survivor dat vergelijkbaar is met Expeditie Robinson.
In Nederland sloeg Million Dollar Island ook niet er aan, toch loopt hier nu een tweede seizoen.
Ook met het ballonnenprogramma Blow Up wil het niet lukken. Het programma is in Nederland al geen hit en ook de cijfers in Australië zijn niet best. Het programma trok de eerste twee afleveringen respectievelijk 288.000 en 224.000 kijkers. Zo weinig dat de zender het programma nu al geschrapt heeft.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO
08:26Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1
08:00Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'