TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkcijferexpert Tina Nijkamp schrijft op Instagram dat de Australische versie van Million Dollar Island maandag van start ging met 409.000 kijkers. Op een bevolking van 25 miljoen is dat zeer weinig. De mensen die wel keken vonden Million Dollar Island vooral een goedkope kopie van het overlevingsprogramma Survivor dat vergelijkbaar is met Expeditie Robinson.
In Nederland sloeg Million Dollar Island ook niet er aan, toch loopt hier nu een tweede seizoen.
Ook met het ballonnenprogramma Blow Up wil het niet lukken. Het programma is in Nederland al geen hit en ook de cijfers in Australië zijn niet best. Het programma trok de eerste twee afleveringen respectievelijk 288.000 en 224.000 kijkers. Zo weinig dat de zender het programma nu al geschrapt heeft.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen