TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Volendamse vrienden duiken in het leven van hun muzikale inspiratiebronnen Paul Simon en Art Garfunkel, waarvoor ze naar New York zijn afgereisd. Ze ontmoetten onder anderen muzikanten die samenwerkten met het duo en de promotor van het concert dat de twee in 1981 gaven in Central Park.
Nick & Simon traden in de Verenigde Staten op verschillende plekken op met nummers van Simon & Garfunkel, terwijl Tol zich in de rol van regisseur en cameraman wrong. Uiteindelijk blijft de vraag overeind: gaan de Volendammers hun muzikale helden ontmoeten?
Nick, Simon & Kees: Homeward Bound is vanaf donderdag 2 april om 21.30 uur bij AVROTROS te zien op NPO 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer