TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je zal maar fan zijn van The Beatles en hun haar mogen knippen. In Londen spreken Nick, Simon en Kees de man die het overkwam.
In 1966 werd de 19-jarige Leslie Cavendish al de persoonlijke kapper van Paul McCartney, een jaar later opende hij zijn kapsalon in Londen en kreeg hij de rest van de band onder zijn hoede. Maar Cavendish deed het niet voor een vriendenprijsje. De mannen moesten hem netjes 2 pond betalen, net als zijn andere klanten.
Nick, Simon en Kees schudden ook de hand met Jenny Boyd, de schoonzus van George Harrison. Zij ging met hem en de andere Beatles op spirituele reis naar India. Muziekjournalist Hannah Ewens stipt juist een ander thema aan: de gillende meisjes en de andere massahysterie rondom de band, beter bekend als Beatlemania.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'