TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dijkshoorn - die in het verleden veelvuldig te zien was als huisdichter in De Wereld Draait Door - heeft moeite met de journalistieke producties van Stekelenburg rond het EK voetbal.
"Wat ik moeilijk bij elkaar krijg is dat hij de man is die het aller dichtst bij Ronald Koeman zit. Het is zeg maar de allerbelangrijkste journalist rond de wedstrijden", opent Dijkshoorn. "En een dag later zie ik hem letterlijk door het gaas staan loeren en dan zie je ergens een vliegtuig en dan zegt hij 'Memphis stapt nu in'".
Dijkshoorn is niet mild in zijn oordeel als het gaat om de NOS-verslaggever. "Dat is de bodem van de journalistiek. Dat krijg ik niet bij elkaar."
De columnist zag nog een ander voorbeeld waarvan hij zich afvroeg waarom Stekelenburg zich daarmee bezighield. "Ik zag hem een krankzinnige reportage doen over dat Nederland niet met de trein kon."
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging