TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dijkshoorn - die in het verleden veelvuldig te zien was als huisdichter in De Wereld Draait Door - heeft moeite met de journalistieke producties van Stekelenburg rond het EK voetbal.
"Wat ik moeilijk bij elkaar krijg is dat hij de man is die het aller dichtst bij Ronald Koeman zit. Het is zeg maar de allerbelangrijkste journalist rond de wedstrijden", opent Dijkshoorn. "En een dag later zie ik hem letterlijk door het gaas staan loeren en dan zie je ergens een vliegtuig en dan zegt hij 'Memphis stapt nu in'".
Dijkshoorn is niet mild in zijn oordeel als het gaat om de NOS-verslaggever. "Dat is de bodem van de journalistiek. Dat krijg ik niet bij elkaar."
De columnist zag nog een ander voorbeeld waarvan hij zich afvroeg waarom Stekelenburg zich daarmee bezighield. "Ik zag hem een krankzinnige reportage doen over dat Nederland niet met de trein kon."
The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing
14:23RTL opent aanmeldingen voor All You Need Is Love Goes Australia
13:21Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie