TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dijkshoorn - die in het verleden veelvuldig te zien was als huisdichter in De Wereld Draait Door - heeft moeite met de journalistieke producties van Stekelenburg rond het EK voetbal.
"Wat ik moeilijk bij elkaar krijg is dat hij de man is die het aller dichtst bij Ronald Koeman zit. Het is zeg maar de allerbelangrijkste journalist rond de wedstrijden", opent Dijkshoorn. "En een dag later zie ik hem letterlijk door het gaas staan loeren en dan zie je ergens een vliegtuig en dan zegt hij 'Memphis stapt nu in'".
Dijkshoorn is niet mild in zijn oordeel als het gaat om de NOS-verslaggever. "Dat is de bodem van de journalistiek. Dat krijg ik niet bij elkaar."
De columnist zag nog een ander voorbeeld waarvan hij zich afvroeg waarom Stekelenburg zich daarmee bezighield. "Ik zag hem een krankzinnige reportage doen over dat Nederland niet met de trein kon."
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in