TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dijkshoorn - die in het verleden veelvuldig te zien was als huisdichter in De Wereld Draait Door - heeft moeite met de journalistieke producties van Stekelenburg rond het EK voetbal.
"Wat ik moeilijk bij elkaar krijg is dat hij de man is die het aller dichtst bij Ronald Koeman zit. Het is zeg maar de allerbelangrijkste journalist rond de wedstrijden", opent Dijkshoorn. "En een dag later zie ik hem letterlijk door het gaas staan loeren en dan zie je ergens een vliegtuig en dan zegt hij 'Memphis stapt nu in'".
Dijkshoorn is niet mild in zijn oordeel als het gaat om de NOS-verslaggever. "Dat is de bodem van de journalistiek. Dat krijg ik niet bij elkaar."
De columnist zag nog een ander voorbeeld waarvan hij zich afvroeg waarom Stekelenburg zich daarmee bezighield. "Ik zag hem een krankzinnige reportage doen over dat Nederland niet met de trein kon."
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’