TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dijkshoorn - die in het verleden veelvuldig te zien was als huisdichter in De Wereld Draait Door - heeft moeite met de journalistieke producties van Stekelenburg rond het EK voetbal.
"Wat ik moeilijk bij elkaar krijg is dat hij de man is die het aller dichtst bij Ronald Koeman zit. Het is zeg maar de allerbelangrijkste journalist rond de wedstrijden", opent Dijkshoorn. "En een dag later zie ik hem letterlijk door het gaas staan loeren en dan zie je ergens een vliegtuig en dan zegt hij 'Memphis stapt nu in'".
Dijkshoorn is niet mild in zijn oordeel als het gaat om de NOS-verslaggever. "Dat is de bodem van de journalistiek. Dat krijg ik niet bij elkaar."
De columnist zag nog een ander voorbeeld waarvan hij zich afvroeg waarom Stekelenburg zich daarmee bezighield. "Ik zag hem een krankzinnige reportage doen over dat Nederland niet met de trein kon."
Peter van der Vorst stopt bij DPG Media
09:59SBS6 zendt concertregistratie van The Streamers in de Ziggo Dome uit
07:52De TV van gisteren: Dramatische start voor nieuwe vooravond van NET5
07:00GTST Spoilers - maandag 14 t/m donderdag 17 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, De meestergids, Indiana Jones and the Last Crusade