TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een video voor RTL Boulevard blikken Art en Nicolette alvast vooruit op het komende seizoen waarin bewust met de verwachting van de kandidaten wordt gespeeld.
Volgens Nicolette kunnen we spreken van 'het meest onvoorspelbare seizoen ooit in de geschiedenis van Expeditie Robinson'. Eén van de redenen zou weleens de Zandloper kunnen zijn, een nieuw spelelement dat volgens Art 'alles' op z'n kop zet zodra 'ie begint te lopen.
Verder vertelt Nicolette in de video dat de presentatie van het avonturenprogramma lang niet zo feestelijk is als het misschien lijkt. Ze maken lange dagen, zijn veel aan het werk en er is buiten werktijd bitter weinig vermaak. Daarnaast mist ze haar kinderen ook heel erg. Op afstand contact houden is lastig vanwege de 12 uur tijdsverschil tussen Bonaire, waar haar kroost woont, en de opnamelocatie van Robinson.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer