TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een video voor RTL Boulevard blikken Art en Nicolette alvast vooruit op het komende seizoen waarin bewust met de verwachting van de kandidaten wordt gespeeld.
Volgens Nicolette kunnen we spreken van 'het meest onvoorspelbare seizoen ooit in de geschiedenis van Expeditie Robinson'. Eén van de redenen zou weleens de Zandloper kunnen zijn, een nieuw spelelement dat volgens Art 'alles' op z'n kop zet zodra 'ie begint te lopen.
Verder vertelt Nicolette in de video dat de presentatie van het avonturenprogramma lang niet zo feestelijk is als het misschien lijkt. Ze maken lange dagen, zijn veel aan het werk en er is buiten werktijd bitter weinig vermaak. Daarnaast mist ze haar kinderen ook heel erg. Op afstand contact houden is lastig vanwege de 12 uur tijdsverschil tussen Bonaire, waar haar kroost woont, en de opnamelocatie van Robinson.
De Hanslers: Monique huilt tranen met tuiten, 'Doe normaal!'
11:11Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'
09:47Bekijk de Kerstreclames van 2025: van HEMA tot Albert Heijn