TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ondanks de wat tegenvallende kijkcijfers van Het Familiediner afgelopen seizoen komt Bert van Leeuwen toch terug met een nieuwe reeks.
De opnames zijn zelfs al gestart.
Op Instagram laat presentator Bert van Leeuwen weten dat hij weer flink aan de bak kan de komende tijd. Bij de foto staat dat hij “weer een oude traditie oppakt”
Het Familiediner is na ruim twintig jaar nog steeds een succes op tv. Alhoewel de kijkcijfers wel wat dalende zijn. Het seizoen dat begin dit jaar te zien was trok elke week rond de 500.000 kijkers primetime, terwijl dat eerder meer dan een miljoen kijkers waren.
De makers van het programma voerden afgelopen jaar ook een paar veranderingen door. Naast het bemiddelen van familieruzies kwamen er dit keer ook vrolijke momenten voorbij zoals een bruiloft of jubileumfeestje. Zowel de makers als Bert van Leeuwen wilden een wat positievere noot geven aan het programma. Alleen kijkers wilden juist alleen maar bonje zien in Het Familiediner.
Of de “oude traditie” wellicht verwijst naar het oude format van het programma is nog even afwachten.
Op het eindresultaat moeten we nog even wachten, want Bert laat weten dat het nieuwe seizoen van Het Familiediner pas vanaf voorjaar 2025 te zien is.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde