TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ondanks de wat tegenvallende kijkcijfers van Het Familiediner afgelopen seizoen komt Bert van Leeuwen toch terug met een nieuwe reeks.
De opnames zijn zelfs al gestart.
Op Instagram laat presentator Bert van Leeuwen weten dat hij weer flink aan de bak kan de komende tijd. Bij de foto staat dat hij “weer een oude traditie oppakt”
Het Familiediner is na ruim twintig jaar nog steeds een succes op tv. Alhoewel de kijkcijfers wel wat dalende zijn. Het seizoen dat begin dit jaar te zien was trok elke week rond de 500.000 kijkers primetime, terwijl dat eerder meer dan een miljoen kijkers waren.
De makers van het programma voerden afgelopen jaar ook een paar veranderingen door. Naast het bemiddelen van familieruzies kwamen er dit keer ook vrolijke momenten voorbij zoals een bruiloft of jubileumfeestje. Zowel de makers als Bert van Leeuwen wilden een wat positievere noot geven aan het programma. Alleen kijkers wilden juist alleen maar bonje zien in Het Familiediner.
Of de “oude traditie” wellicht verwijst naar het oude format van het programma is nog even afwachten.
Op het eindresultaat moeten we nog even wachten, want Bert laat weten dat het nieuwe seizoen van Het Familiediner pas vanaf voorjaar 2025 te zien is.
Dit bericht op Instagram bekijken
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers