TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zomervakantie komt er weer aan en dat betekent ook een nieuw seizoen van MAX vakantieman.
Ook deze zomer gaat Sybrand Niessen samen met MAX Ombudsman Jeanine Janssen op zoek naar oplossingen voor de meest uitlopende vakantieproblemen van vakantiegangers.
Volgens de omroep blijft de opzet onveranderd en komen de tips en de verschillende rubrieken ook weer terug. Zo worden in de rubriek 'Beste Vakantieman' vragen van kijkers behandeld die door een deskundige beantwoord worden en inspecteert 'De Mystery Guest' accommodaties.
Voor het nieuwe seizoen is MAX vakantieman nog op zoek naar mensen die tijdens hun vakantie problemen hebben gehad waar ze bij geholpen kunnen worden. Of bijvoorbeeld een tip hebben voor het programma. Deze kunnen gemeld worden bij de omroep.
MAX vakantieman is vanaf maandag 20 juni elke maandag om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'