TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van woonprogramma's opgelet, want er komt weer iets nieuws aan! Er wordt namelijk gewerkt aan een nieuw programma waarin mensen een huis kopen via een executieveiling.
Dat blijkt uit een oproep van castingbureau Mediawan Skyhigh. Zij zijn producent van bekende programma's zoals Over Mijn Lijk, De Slimste Mens en Een Huis Vol.
De makers zijn op zoek naar mensen die goedkoop een huis willen kopen en openstaan voor een avontuur.
''Voor een nieuw televisieprogramma zijn wij op zoek naar mensen die via een executieverkoop een woning willen aanschaffen. Bij deze vorm van aankoop koop je een huis op een veiling, zonder voorafgaande bezichtiging, maar vaak tegen een aanzienlijk lagere prijs dan op de reguliere markt'', staat in de kandidatenoproep.
Dit nieuwe concept is een kans voor woningzoekers die maar geen eigen woning kunnen kopen in de huidige woningmarkt. Een huis kopen via een veiling kan behoorlijk veel geld schelen.
Wie het nieuwe woonprogramma presenteert en op welke zender en datum het wordt uitgezonden, is nog niet bekend. Wordt vervolgd!
Zijn Deedry en Roy uit Boer Zoekt Vrouw nog samen?
08:32De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich kapot aan Ziggo Sport-commentator tijdens finale Oranje onder 19
19:16Mike en Denise uit Winter Vol Liefde krijgen een eigen reallifesoap
19:06Nieuw woonprogramma in de maak
16:04Speelschema Oranjevrouwen EK voetbal 2025