TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NTR is deze week van start gegaan met de opnames van een nieuwe komedieserie, genaamd Welkom in Amsterdam, en daarvoor is een blik aan bekende acteurs opengetrokken. Lees snel verder om te zien wie dat zijn.
De serie die volgt op eerdere series met gelijknamige titels als als Welkom in de Middeleeuwen en Welkom in de jaren 70 en 80.
Waar gaat deze nieuwe serie over? 'In Welkom in Amsterdam komt de veelbewogen geschiedenis van Amsterdam voorbij. De serie belicht op eigenzinnige, komische wijze het ontstaan van de grachten, het begin van Artis en het verhaal achter iconische plekken als het Concertgebouw en het Vondelpark', zo valt te lezen op de website van RTL Boulevard.
Ilse Warringa (momenteel te zien in Voetbalouders) is gecast voor een van de hoofdrollen dus die zal ongetwijfeld voor een komische noot gaan zorgen. Verder zullen onder anderen Georgina Verbaan, Gijs Scholten van Aschat, Alex Klaasen, Ellen Pieters, Tina de Bruin en Plien van Bennekom te zien zijn.
Welkom in Amsterdam is vanaf 19 oktober te zien bij de NPO
René Froger onder vuur na dit optreden bij De Oranjezomer: 'Niet om aan te horen'
11:28Video: Bekritiseerde Jan Slagter is vanavond te gast in De Oranjezomer
11:22Deze vier oud-deelnemers keren terug in de 21e cyclus van De Bondgenoten
11:07Kijk LIVE: SKS Skûtsjesilen 2025 in Elahuizen (Ealahuzen)
10:24Een Huis Vol-kijkers balen van korte afleveringen