TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NTR is deze week van start gegaan met de opnames van een nieuwe komedieserie, genaamd Welkom in Amsterdam, en daarvoor is een blik aan bekende acteurs opengetrokken. Lees snel verder om te zien wie dat zijn.
De serie die volgt op eerdere series met gelijknamige titels als als Welkom in de Middeleeuwen en Welkom in de jaren 70 en 80.
Waar gaat deze nieuwe serie over? 'In Welkom in Amsterdam komt de veelbewogen geschiedenis van Amsterdam voorbij. De serie belicht op eigenzinnige, komische wijze het ontstaan van de grachten, het begin van Artis en het verhaal achter iconische plekken als het Concertgebouw en het Vondelpark', zo valt te lezen op de website van RTL Boulevard.
Ilse Warringa (momenteel te zien in Voetbalouders) is gecast voor een van de hoofdrollen dus die zal ongetwijfeld voor een komische noot gaan zorgen. Verder zullen onder anderen Georgina Verbaan, Gijs Scholten van Aschat, Alex Klaasen, Ellen Pieters, Tina de Bruin en Plien van Bennekom te zien zijn.
Welkom in Amsterdam is vanaf 19 oktober te zien bij de NPO
Partnerbijdrage
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg