TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Malou en Art maakten beiden overstap naar Talpa
Met Nieuws van de Dag tracht Talpa opnieuw een toonaangevend actualiteitenprogramma te creëren op de vooravond van SBS6. Daarvoor hebben de redacties van Hart van Nederland en De Telegraaf de handen ineen geslagen, in hun zoektocht naar het vinden van een nieuwe invalshoek wat betreft het bespreken van de actualiteiten.
Een blik aan experts, zoals Lale Gül, Sander de Kramer, Raymond Mens en Mick van Wely, is daarvoor open getrokken en zij zullen gaan proberen het verschil te maken in de enorme vijver aan actualiteitenprogramma's die er natuurlijk al is.
Op X wordt al aardig wat gesproken over het nieuwe programma en de verwachtingen zijn hooggespannen:
Erg benieuwd naar de aftrap van #nieuwsvandedag vanavond om 18:00 uur op #SBS6
Hopelijk aandacht voor het ontweken nieuws in de andere media uit het VK over de rape gangs — Leonarda Jm (@JmLeonarda) January 6, 2025
Nog 7.5 uur ... Ik ben benieuwd #nieuwsvandedag — Robert Cruz (@RobbieMeer) January 6, 2025
Het heeft een kans van slagen dit #nieuwsvandedag maar waarom alleen doordeweeks om 18:00 uur en niet in het weekend? Dit kan toch niet? Alsof er geen nieuws is in het weekend. Ga uitpakken de hele week en ook in het weekend anders kunnen jullie er meteen wel mee stoppen. #sbs6 — Eric (@Eric85217704) January 6, 2025
En net als de kijker kan ook presentatrice Malou Petter werkelijk niet wachten, zo valt te lezen op haar Instagrampagina: 'Let's go', schrijft ze.
Nieuws van de Dag is iedere werkdag om 18:00 uur te zien op SBS6
Partnerbijdrage
We hebben er even op moeten wachten, maar nu het is eindelijk zover: Fred van Leer hijst bruiden weer in de mooiste trouwjurken tijdens het nieuwste seizoen van Say Yes To The Dress Benelux op TLC.
Chateau Meiland: la Dolce Vita is terug, bekijk de eerste beelden
14:58URK! start bijna weer: bekijk de eerste beelden
14:32Droom komt uit voor GTST-actrice Barbara Sloesen: 'Ik ben zwanger'
14:02Lale Gül weg bij SBS6: 'Naar RTL Tonight'
13:26Eva Jinek komt met nieuwe rubriek in talkshow