TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ron Fresen, een van de bekendste verslaggevers van het NOS Journaal, stopt met zijn werk. Hij heeft kanker.
In eerste instantie vertelde Ron (62) dat hij vertrekt bij de NOS omdat hij graag meer tijd wil vrijmaken voor andere dingen. Zo komt volgende week zijn eerste boek Acht jaar Achtuur uit, waarin hij alles deelt over zijn intensive baan als politiek verslaggever.
Maar later op de dag, in een interview met de Volkskrant, bekende Ron dat hij stopt omdat hij uitgezaaide prostaatkanker heeft. Ron had op zijn 47ste voor het eerst prostaatkanker. Na een operatie was alles weg en kon Ron verder.
Tijdens een routinecontrole in november 2018 bleek dat de kanker terug was. "Bij recidive is het altijd uitgezaaid, altijd ongeneeslijk. Dat was een hele harde boodschap. Plotseling moest ik me druk gaan maken over de vraag hoe lang ik daar nog mee kon leven en wat voor leven dat dan was."
Hoe ingrijpend de aanleiding ook is, toch ziet Ron Fresen ook voordelen in zijn 'vervroegde' pensioen. Zo verheugt hij zich op uitjes met zijn vrouw. "We kunnen straks van alles samen doen. Wat voor temperatuur is het in Parijs? Kom, we pakken de auto en rijden ernaartoe." De politiek specialist is ook net opa geworden.
Ron Fresen is nog tot 1 mei te zien bij de NOS.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven