TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken had Powned een prominente plek op primetime met De bluffer, een nieuwe spelshow van Rutger Castricum die een kruising moest worden tussen Wie is de Mol en De verraders.
De kijkers omarmden het spelprogramma waarin alles draaide om sterke verhalen echter niet. De debuutaflevering werd gezien door 566.000 kijkers, wat al laag is voor de vrijdagavond van NPO 1, maar aflevering twee verloor vorige week de helft van dat aantal en kwam uit op 253.000 kijkers. Reden voor de NPO om aan de rem te trekken.
Vanaf komende vrijdag is om 21.30 uur de oude, vertrouwde kijkcijferhit Bed & breakfast te zien. In tegenstelling tot Dino's bestelservice verdwijnt De bluffer niet volledig uit de programmering. Rutger is vanaf heden na Op1 te zien, rond de klok van 23.50 uur.
Partnerbijdrage
Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik wil op nummer één staan, voor mijn vriendins kinderen'
08:20De TV van gisteren: Beestenboel maakt vrije val door terugkeer Miljoenenjacht
06:47Vanavond op TV: Van Roosmalen & Groenteman, Buzz, We Bought a Zoo
18:54Talpa reageert op uitzend-fiasco nieuwe spelshow met Art Rooijakkers: 'We betreuren dit'
10:26Bijzondere onthulling in Make Up Your Mind: 'Ik heb zo tegen jou moeten jokken' (video)