TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regisseur Nicole van Damme was een echte koukleum en zwemmen deed ze alleen als het lekker warm was. Tot haar huisarts haar vertelde dat haar cholesterol te hoog was. Van Damme besloot voortaan ook in de winter het water in te duiken.
Het kwam niet alleen haar gezondheid ten goede, maar ze ontdekte ook dat er een boeiende subcultuur van buitenzwemmers bestaat en dat is weer een mooi onderwerp voor een documentaire. In Kouwe Koppen brengt ze hen in beeld.
Het valt haar op dat hun band sterk is. Op sociale media delen ze hun problemen met elkaar. De een worstelt met schulden, een tweede heeft gezondheidsproblemen, een derde ondernam meerdere zelfmoordpogingen. Ze zwemmen en dobberen stug door, weer of geen weer. Net als regisseur Van Damme zelf.
De NPO Doc: Kouwe Koppen zie je op woensdag 1 januari 2025 vanaf 21:50 uur op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6