TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Eurovision: Europe Shine A Light treden oud-Songfestivaldeelnemers vanuit hun eigen land op met nummers uit het verleden. Onder hen de Nederlandse winnaar Duncan Laurence, tweevoudig winnaar Johnny Logan (in 1980 en 1987), de Israelische Netta en Ilse DeLange als afvaardiging van The Common Linnets.
Daarnaast worden alle 41 artiesten die dit jaar hun opwachting zouden maken op het podium in Rotterdam in het zonnetje gezet door korte fragmenten van hun nummers te tonen. Daarna zingen ze gezamenlijk de Songfestival-hit Love Shine A Light.
De show wordt door Jan Smit, Chantal Janzen en Edsilia Rombley in het Engels gepresenteerd. Bij de NPO is Cornald Maas verantwoordelijk voor het commentaar. De uitzending op NPO1 begint om 21.00 uur. Voor de uitzending met gebarentolk dient te worden geschakeld naar NPO1 Extra. Ook is de uitzending online te bekijken via NPO Start.
Ready for tomorrow! 🇳🇱#Eurovision pic.twitter.com/a3CLubwOHz — JAN SMIT (@JanSmit) May 15, 2020
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden