TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering kregen de finalisten van Wie is de Mol? de Mol aan de telefoon. Veel zei hij/zij niet en er werd ook nog een stemvervormer gebruikt maar het was genoeg voor een kijker met technisch inzicht om uit te vogelen wie van de kandidaten aan de telefoon was. Producer Arie Storm bewerkte de stem met een programmaatje en dat leverde het volgende resultaat op.
SPOILER ALERT! Ik weet 99,99% zeker wie de mol is dit jaar. Wil je het ook weten, luister dan ZEKER naar het audiofragment hieronder. Wil je het NIET weten, luister dan ZEKER NIET!! https://t.co/UgJtYOShED#widm #wieisdemol #moltalk #widm2020 — Arie Storm (@arie_storm) March 8, 2020
En daarmee lijkt het bijna zeker dat de Mol van dit jaar voortijdig bekend is. Zaterdag weten we het zeker, dan is de finale van Wie is de Mol? om 20.30 uur op NPO 1.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO