TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering kregen de finalisten van Wie is de Mol? de Mol aan de telefoon. Veel zei hij/zij niet en er werd ook nog een stemvervormer gebruikt maar het was genoeg voor een kijker met technisch inzicht om uit te vogelen wie van de kandidaten aan de telefoon was. Producer Arie Storm bewerkte de stem met een programmaatje en dat leverde het volgende resultaat op.
SPOILER ALERT! Ik weet 99,99% zeker wie de mol is dit jaar. Wil je het ook weten, luister dan ZEKER naar het audiofragment hieronder. Wil je het NIET weten, luister dan ZEKER NIET!! https://t.co/UgJtYOShED#widm #wieisdemol #moltalk #widm2020 — Arie Storm (@arie_storm) March 8, 2020
En daarmee lijkt het bijna zeker dat de Mol van dit jaar voortijdig bekend is. Zaterdag weten we het zeker, dan is de finale van Wie is de Mol? om 20.30 uur op NPO 1.
Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost