TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering kregen de finalisten van Wie is de Mol? de Mol aan de telefoon. Veel zei hij/zij niet en er werd ook nog een stemvervormer gebruikt maar het was genoeg voor een kijker met technisch inzicht om uit te vogelen wie van de kandidaten aan de telefoon was. Producer Arie Storm bewerkte de stem met een programmaatje en dat leverde het volgende resultaat op.
SPOILER ALERT! Ik weet 99,99% zeker wie de mol is dit jaar. Wil je het ook weten, luister dan ZEKER naar het audiofragment hieronder. Wil je het NIET weten, luister dan ZEKER NIET!! https://t.co/UgJtYOShED#widm #wieisdemol #moltalk #widm2020 — Arie Storm (@arie_storm) March 8, 2020
En daarmee lijkt het bijna zeker dat de Mol van dit jaar voortijdig bekend is. Zaterdag weten we het zeker, dan is de finale van Wie is de Mol? om 20.30 uur op NPO 1.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans