TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering kregen de finalisten van Wie is de Mol? de Mol aan de telefoon. Veel zei hij/zij niet en er werd ook nog een stemvervormer gebruikt maar het was genoeg voor een kijker met technisch inzicht om uit te vogelen wie van de kandidaten aan de telefoon was. Producer Arie Storm bewerkte de stem met een programmaatje en dat leverde het volgende resultaat op.
SPOILER ALERT! Ik weet 99,99% zeker wie de mol is dit jaar. Wil je het ook weten, luister dan ZEKER naar het audiofragment hieronder. Wil je het NIET weten, luister dan ZEKER NIET!! https://t.co/UgJtYOShED#widm #wieisdemol #moltalk #widm2020 — Arie Storm (@arie_storm) March 8, 2020
En daarmee lijkt het bijna zeker dat de Mol van dit jaar voortijdig bekend is. Zaterdag weten we het zeker, dan is de finale van Wie is de Mol? om 20.30 uur op NPO 1.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'