TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering kregen de finalisten van Wie is de Mol? de Mol aan de telefoon. Veel zei hij/zij niet en er werd ook nog een stemvervormer gebruikt maar het was genoeg voor een kijker met technisch inzicht om uit te vogelen wie van de kandidaten aan de telefoon was. Producer Arie Storm bewerkte de stem met een programmaatje en dat leverde het volgende resultaat op.
SPOILER ALERT! Ik weet 99,99% zeker wie de mol is dit jaar. Wil je het ook weten, luister dan ZEKER naar het audiofragment hieronder. Wil je het NIET weten, luister dan ZEKER NIET!! https://t.co/UgJtYOShED#widm #wieisdemol #moltalk #widm2020 — Arie Storm (@arie_storm) March 8, 2020
En daarmee lijkt het bijna zeker dat de Mol van dit jaar voortijdig bekend is. Zaterdag weten we het zeker, dan is de finale van Wie is de Mol? om 20.30 uur op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?