TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De liefde tussen de twee bloeide op tijdens het zevende seizoen van Ex on the Beach, waar de twee elkaar leerden kennen. Jørney laat weten 'even afstand' te willen van de vader van haar kind.
Er is volgens haar een hoop gebeurd, zegt ze tegen Shownieuws. "Natuurlijk krijgen we een kindje samen, dus je hebt een ideaalbeeld van huisje, boompje, beestje. Maar dat is tot nu toe niet de realiteit."
Het EotB-stel heeft sowieso een knipperlicht-relatie: in augustus en begin november kondigden de twee ook al aan uit elkaar te gaan. De reden? Odim zou het moeilijk vinden om monogaam te blijven.
Voor ze weer bij elkaar komen, zal Odim zich moeten bewijzen. "Als hij dat niet wil doen is het ook goed. Maar dan moet hij gewoon zijn eigen weg gaan. Dan gaan we gewoon alsnog het co-ouderschap aan", zegt Jørney.
De zwangerschap van Jørney was ietwat onverwacht. Naast de break-ups is het geen droomzwangerschap voor de realityster. Stoppen met roken valt haar zwaar en ook de alcohol laten staan was wennen.
Daar kwam ook nog eens heel wat misselijkheid bovenop, waardoor ze uiteindelijk in het ziekenhuis belandde. Na een week aan het infuus voelde de ster zich gelukkig alweer wat beter. Met de baby gaat het verder helemaal goed.
De Hygiënepolitie bezoekt restaurant Mr. Jacks in Utrecht: 'Waarom schreeuw je tegen me?'
11:53So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum
10:40Wanneer is De Verraders weer terug op tv?