TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De liefde tussen de twee bloeide op tijdens het zevende seizoen van Ex on the Beach, waar de twee elkaar leerden kennen. Jørney laat weten 'even afstand' te willen van de vader van haar kind.
Er is volgens haar een hoop gebeurd, zegt ze tegen Shownieuws. "Natuurlijk krijgen we een kindje samen, dus je hebt een ideaalbeeld van huisje, boompje, beestje. Maar dat is tot nu toe niet de realiteit."
Het EotB-stel heeft sowieso een knipperlicht-relatie: in augustus en begin november kondigden de twee ook al aan uit elkaar te gaan. De reden? Odim zou het moeilijk vinden om monogaam te blijven.
Voor ze weer bij elkaar komen, zal Odim zich moeten bewijzen. "Als hij dat niet wil doen is het ook goed. Maar dan moet hij gewoon zijn eigen weg gaan. Dan gaan we gewoon alsnog het co-ouderschap aan", zegt Jørney.
De zwangerschap van Jørney was ietwat onverwacht. Naast de break-ups is het geen droomzwangerschap voor de realityster. Stoppen met roken valt haar zwaar en ook de alcohol laten staan was wennen.
Daar kwam ook nog eens heel wat misselijkheid bovenop, waardoor ze uiteindelijk in het ziekenhuis belandde. Na een week aan het infuus voelde de ster zich gelukkig alweer wat beter. Met de baby gaat het verder helemaal goed.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
In de actiekomedie Free Fire loopt een wapendeal in Boston uit op een enorme veldslag.
