TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel verrassend is dit nieuws overigens niet. Het trio wist vorig jaar wekelijks nog rond de 1 miljoen kijkers te trekken.
Lees ook: De TV van gisteren: Oh Wat Een Jaar opnieuw topper zaterdagavond
In Oh, Wat Een Jaar wordt er in elke aflevering teruggegaan naar een ander jaar met nostalgische fragmenten en muziek, waar vragen over gesteld worden. De captains vormen een duo met verschillende BN'ers. En het decor wordt volledig tot de sfeer van dat jaar omgetoverd. Tot en met de kleding en haardracht van presentatrice Chantal Janzen, Carlo Boszhard, Ruben Nicolai en de BN'ers aan toe.
Ook de kijkers hebben een rol in het geheel, en er is goed nieuws: de makers zijn nog op zoek naar publiek voor 3, 5, 11 en 19 april. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus snel aanmelden is een must. Hier vind je het aanmeldformulier.
Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)