TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel verrassend is dit nieuws overigens niet. Het trio wist vorig jaar wekelijks nog rond de 1 miljoen kijkers te trekken.
Lees ook: De TV van gisteren: Oh Wat Een Jaar opnieuw topper zaterdagavond
In Oh, Wat Een Jaar wordt er in elke aflevering teruggegaan naar een ander jaar met nostalgische fragmenten en muziek, waar vragen over gesteld worden. De captains vormen een duo met verschillende BN'ers. En het decor wordt volledig tot de sfeer van dat jaar omgetoverd. Tot en met de kleding en haardracht van presentatrice Chantal Janzen, Carlo Boszhard, Ruben Nicolai en de BN'ers aan toe.
Ook de kijkers hebben een rol in het geheel, en er is goed nieuws: de makers zijn nog op zoek naar publiek voor 3, 5, 11 en 19 april. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus snel aanmelden is een must. Hier vind je het aanmeldformulier.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger