TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel verrassend is dit nieuws overigens niet. Het trio wist vorig jaar wekelijks nog rond de 1 miljoen kijkers te trekken.
Lees ook: De TV van gisteren: Oh Wat Een Jaar opnieuw topper zaterdagavond
In Oh, Wat Een Jaar wordt er in elke aflevering teruggegaan naar een ander jaar met nostalgische fragmenten en muziek, waar vragen over gesteld worden. De captains vormen een duo met verschillende BN'ers. En het decor wordt volledig tot de sfeer van dat jaar omgetoverd. Tot en met de kleding en haardracht van presentatrice Chantal Janzen, Carlo Boszhard, Ruben Nicolai en de BN'ers aan toe.
Ook de kijkers hebben een rol in het geheel, en er is goed nieuws: de makers zijn nog op zoek naar publiek voor 3, 5, 11 en 19 april. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus snel aanmelden is een must. Hier vind je het aanmeldformulier.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'