TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel verrassend is dit nieuws overigens niet. Het trio wist vorig jaar wekelijks nog rond de 1 miljoen kijkers te trekken.
Lees ook: De TV van gisteren: Oh Wat Een Jaar opnieuw topper zaterdagavond
In Oh, Wat Een Jaar wordt er in elke aflevering teruggegaan naar een ander jaar met nostalgische fragmenten en muziek, waar vragen over gesteld worden. De captains vormen een duo met verschillende BN'ers. En het decor wordt volledig tot de sfeer van dat jaar omgetoverd. Tot en met de kleding en haardracht van presentatrice Chantal Janzen, Carlo Boszhard, Ruben Nicolai en de BN'ers aan toe.
Ook de kijkers hebben een rol in het geheel, en er is goed nieuws: de makers zijn nog op zoek naar publiek voor 3, 5, 11 en 19 april. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus snel aanmelden is een must. Hier vind je het aanmeldformulier.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar