TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel verrassend is dit nieuws overigens niet. Het trio wist vorig jaar wekelijks nog rond de 1 miljoen kijkers te trekken.
Lees ook: De TV van gisteren: Oh Wat Een Jaar opnieuw topper zaterdagavond
In Oh, Wat Een Jaar wordt er in elke aflevering teruggegaan naar een ander jaar met nostalgische fragmenten en muziek, waar vragen over gesteld worden. De captains vormen een duo met verschillende BN'ers. En het decor wordt volledig tot de sfeer van dat jaar omgetoverd. Tot en met de kleding en haardracht van presentatrice Chantal Janzen, Carlo Boszhard, Ruben Nicolai en de BN'ers aan toe.
Ook de kijkers hebben een rol in het geheel, en er is goed nieuws: de makers zijn nog op zoek naar publiek voor 3, 5, 11 en 19 april. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus snel aanmelden is een must. Hier vind je het aanmeldformulier.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'