TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers kunnen zich dit jaar verheugen op een nieuw muziekprogramma. Omroep MAX gaat namelijk in Het MAX Orkest opzoek naar muzikanten voor hun eigen orkest.
Opgeven kan nu ook.
Voor het nieuwe programma Het MAX Orkest gaat de omroep op zoek naar vijftigplussers met muzikale ambities. De prijs is uiteindelijk een plekje in het MAX-orkest en meespelen tijdens het slotconcert in een groot theater ergens in Nederland.
Voor het zover is, krijgen we natuurlijk eerst de audities te zien. Per positie strijden er telkens drie kandidaten om een plekje in het orkest. Niet alleen hun muzikaliteit wordt belicht, maar ook het persoonlijke verhaal van de deelnemers. Volgens Omroep MAX geeft het programma “een inkijkje in hun drijfveren, herinneringen en het verlangen om (opnieuw) deel uit te maken van een orkest.”
In latere afleveringen is te zien hoe de orkestleden elkaar voor het eerst ontmoeten, intensief repeteren en samenwerken om uiteindelijk toe te werken naar het slotconcert. Hier spelen zij samen met bekende artiesten verschillende nummers van pop tot rock. Wie het programma gaat presenteren wordt later pas bekendgemaakt.
Voor de muzikale vijftigplussers onder ons die interesse hebben in een plekje in het orkest: hier kun je je opgeven.
Het MAX Orkest bestaat uit zeven afleveringen en is vanaf zomer 2025 te zien.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'