TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat bevestigt Erik van Looy op Instagram!
Het RTL 4-programma Ons Kent Ons draait eigenlijk om één vraag: wie kent Nederland het best? Onder leiding van Erik Van Looy strijden Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts elke week tegen een duo van wisselende BN'ers. Ze krijgen verschillende vragen voorgeschoteld, waarvan het antwoord altijd in de vorm van een percentage is. En dat inschatten blijkt soms lastiger dan gedacht, want de uitkomsten zijn vaak verrassend.
De resultaten van al die vragen komen overigens niet zomaar uit de lucht vallen. Speciaal voor dit programma doet RTL namelijk representatief onderzoek onder een heleboel Nederlanders. Aan Gijs Rademaker wekelijks de eer om die uitkomsten te presenteren.
Het is goed mogelijk dat de makers nu alweer stellingen aan het bedenken zijn. Ons Kent Ons krijgt namelijk een tweede seizoen, zo verklapt Erik Van Looy op zijn Instagram. "Binnenkort mag ik weer dollen met deze toppers. Leuk", aldus de Vlaamse presentator. Opvallend is het overigens wel: met gemiddeld zo'n 500.000 tot 600.000 kijkers per aflevering (incl. uitgesteld kijken) en vooral heel wat negatieve reacties online, was het eerste seizoen nu niet bepaald een hit. Het is voor Erik, Gijs, Edson en Marc-Marie te hopen dat ze de kijkers in seizoen 2 wel om hun vinger weten te winden.
Wanneer Ons Kent Ons weer op televisie te zien is, is nog niet bekend. Seizoen 1 kijk je terug bij Videoland.
Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris
11:10Douwe Bob wil populaire talentenjacht terugbrengen: 'Al moet ik het gewoon helemaal zelf doen'
10:15Hila Noorzai weer als vervanger van Eva Jinek: dit is wanneer
09:35Video: Zo namen fans afscheid van Ben Saunders
09:08Video: Nederlaag bij Boxing Gladiators hakt er flink in bij Dave Roelvink