TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een hoop oude bekenden in het nieuwe programma Onze Boerderij in Europa; een spin-off van het tv-programma Onze Boerderij. In het nieuwe KRO-NCRV-programma reist Yvon Jaspers per camper met verschillende boeren uit Boer zoekt vrouw door Europa om daar collega-boeren te bezoeken. Maar omdat Yvon zo'n grote camper niet alleen kan besturen, heeft ze de hulp ingeroepen van boerin Bertie. Zij haalde speciaal voor dit programma haar groot rijbewijs.
Bertie was een van de boeren die Yvon Jaspers benaderde voor het programma. De Zeeuwse was zelfs zó enthousiast, dat ze Yvon dagelijks foto’s stuurde van bussen die ze mogelijk tot camper kon verbouwen. Yvon: “Toen ik na de twintigste oldtimer de grap maakte dat ze hem dan zelf moest besturen, zei ze geen ‘nee’! Dus toen hebben we haar meteen bij de kladden gepakt. Of ze zich wel realiseerde dat ze stante pede haar vrachtwagenrijbewijs moest gaan halen. En dat deed ze! Binnen twee maanden had ze het op zak en stond ze klaar voor vertrek. Wat een stunt!”
De andere BZV-stellen die aan het avontuur meedoen zijn: de Texelse schapenboer Jan en Rianne, boerin Steffi en Roel, boerin Michelle en Maarten, boer Jos en Dycke, boerin Agnes en Albert en boer Martin en Wilma. Zij gaan langs bij moderne boerenbedrijven om te zien hoe zij het rooien in deze tijd.
Onze boerderij in Europa is vanaf donderdag 11 maart om 20.35 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight