TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Goede Tijden Slechte Tijden hebben een haat-liefdeverhouding met de zomercliffhanger en dat begrijpen wij heel goed. Die van het 31e seizoen komt eraan en je hebt nog maar even de tijd om je erop voor te bereiden.
In Meerdijk lijkt het in de zomercliffhanger tot een climax te komen tussen oudgedienden Ludo Sanders (Erik de Vogel), zijn vrouw Janine (Caroline de Bruijn) en hun aartsrivalen Billy de Palma (Lone van Roosendaal) en Richard van Nooten (Edwin Jonker).
Natuurlijk staat er nog veel meer te gebeuren in de langstlopende soapserie van Nederland. Afgelopen week deelde GTST nog eenvideo waarin de spanning te snijden is. "Er is zoveel gebeurd, ik ben over zoveel grenzen gegaan", biecht Janine daarin op tegen Ludo. Dat belooft nog wat.
GTST is tot de zomerstop op 8 juli elke maandag tot donderdag te zien om 20:00 uur bij RTL4.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted