TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Goede Tijden Slechte Tijden hebben een haat-liefdeverhouding met de zomercliffhanger en dat begrijpen wij heel goed. Die van het 31e seizoen komt eraan en je hebt nog maar even de tijd om je erop voor te bereiden.
In Meerdijk lijkt het in de zomercliffhanger tot een climax te komen tussen oudgedienden Ludo Sanders (Erik de Vogel), zijn vrouw Janine (Caroline de Bruijn) en hun aartsrivalen Billy de Palma (Lone van Roosendaal) en Richard van Nooten (Edwin Jonker).
Natuurlijk staat er nog veel meer te gebeuren in de langstlopende soapserie van Nederland. Afgelopen week deelde GTST nog eenvideo waarin de spanning te snijden is. "Er is zoveel gebeurd, ik ben over zoveel grenzen gegaan", biecht Janine daarin op tegen Ludo. Dat belooft nog wat.
GTST is tot de zomerstop op 8 juli elke maandag tot donderdag te zien om 20:00 uur bij RTL4.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers