TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Goede Tijden Slechte Tijden hebben een haat-liefdeverhouding met de zomercliffhanger en dat begrijpen wij heel goed. Die van het 31e seizoen komt eraan en je hebt nog maar even de tijd om je erop voor te bereiden.
In Meerdijk lijkt het in de zomercliffhanger tot een climax te komen tussen oudgedienden Ludo Sanders (Erik de Vogel), zijn vrouw Janine (Caroline de Bruijn) en hun aartsrivalen Billy de Palma (Lone van Roosendaal) en Richard van Nooten (Edwin Jonker).
Natuurlijk staat er nog veel meer te gebeuren in de langstlopende soapserie van Nederland. Afgelopen week deelde GTST nog eenvideo waarin de spanning te snijden is. "Er is zoveel gebeurd, ik ben over zoveel grenzen gegaan", biecht Janine daarin op tegen Ludo. Dat belooft nog wat.
GTST is tot de zomerstop op 8 juli elke maandag tot donderdag te zien om 20:00 uur bij RTL4.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned