TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van Goede Tijden Slechte Tijden hebben een haat-liefdeverhouding met de zomercliffhanger en dat begrijpen wij heel goed. Die van het 31e seizoen komt eraan en je hebt nog maar even de tijd om je erop voor te bereiden.
In Meerdijk lijkt het in de zomercliffhanger tot een climax te komen tussen oudgedienden Ludo Sanders (Erik de Vogel), zijn vrouw Janine (Caroline de Bruijn) en hun aartsrivalen Billy de Palma (Lone van Roosendaal) en Richard van Nooten (Edwin Jonker).
Natuurlijk staat er nog veel meer te gebeuren in de langstlopende soapserie van Nederland. Afgelopen week deelde GTST nog eenvideo waarin de spanning te snijden is. "Er is zoveel gebeurd, ik ben over zoveel grenzen gegaan", biecht Janine daarin op tegen Ludo. Dat belooft nog wat.
GTST is tot de zomerstop op 8 juli elke maandag tot donderdag te zien om 20:00 uur bij RTL4.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers