TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona is vreselijk, alle mensen die ziek zijn geworden en zijn overleden", begint Nadia. "Maar voor ons als stel was het een blessing in disguise. We zijn dichter tot elkaar gekomen, hebben meer tijd met z’n tweeën doorgebracht. En hij heeft mij ten huwelijk gevraagd”, zegt de presentatrice op NPO Radio 2.
Geert, in het dagelijks leven actief als fotograaf, deed het aanzoek nadat het tweetal het nummer Summertime uit de musical Porgy and Bess had beluisterd. “Hè hè, eindelijk, zei ik”, waarna Nadia gelijk volmondig ja zei. De trouwdatum maakte Nadia niet bekend.
Momenteel is Nadia als presentatrice van Op1 te zien. Zij vormt namens de VPRO op vrijdag een duo met Pieter van der Wielen. Bij het grote publiek werd Nadia als presentatrice bekend doordat ze in augustus 2018 Eva Jinek verving bij de publieke omroep. Met Laat op één maakte ze indruk en ze leek de gedoodverfde opvolger van de naar RTL vertrokken Eva. Ze koos er echter voor om programma's voor de VPRO te maken.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk