TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona is vreselijk, alle mensen die ziek zijn geworden en zijn overleden", begint Nadia. "Maar voor ons als stel was het een blessing in disguise. We zijn dichter tot elkaar gekomen, hebben meer tijd met z’n tweeën doorgebracht. En hij heeft mij ten huwelijk gevraagd”, zegt de presentatrice op NPO Radio 2.
Geert, in het dagelijks leven actief als fotograaf, deed het aanzoek nadat het tweetal het nummer Summertime uit de musical Porgy and Bess had beluisterd. “Hè hè, eindelijk, zei ik”, waarna Nadia gelijk volmondig ja zei. De trouwdatum maakte Nadia niet bekend.
Momenteel is Nadia als presentatrice van Op1 te zien. Zij vormt namens de VPRO op vrijdag een duo met Pieter van der Wielen. Bij het grote publiek werd Nadia als presentatrice bekend doordat ze in augustus 2018 Eva Jinek verving bij de publieke omroep. Met Laat op één maakte ze indruk en ze leek de gedoodverfde opvolger van de naar RTL vertrokken Eva. Ze koos er echter voor om programma's voor de VPRO te maken.
Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag