TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dwars door de Lage Landen was al een groot tv-succes maar met het winnen van de Gouden Televizier-Ring heeft het reisprogramma van Arnout Hauben, Philippe Niclaes en Ruben Callens zich definitief genesteld in de Nederlandse tv-geschiedenis. De toegankelijke Vlamingen zijn door de kijker in de harten gesloten maar wat weten we eigenlijk van het privé-leven van de populaire presentator?
Dat valt te lezen in de oud en nieuw-special van het AD, waarin Hauben het gesprek aan gaat met Angela de Jong. Daarin leren we dat Arnout al sinds zijn studententijd samen is met 'zijn' Mieke, die hij ontmoette op de bruiloft van zijn broer Harald. Mieke is de zus van de vrouw van zijn broer.
Samen met Mieke kreeg Arnout twee kinderen, Stan en Sarah. Die eerste woont en studeert in Candada en zijn dochter volleybalt op hoog niveau. Het klinkt allemaal als een mooi verhaal maar het gezin kende ook lastige tijden: 'Iedereen is gezond, wat geen vanzelfsprekendheid is, weten ze sinds Mieke jaren geleden borstkanker kreeg maar waar ze gelukkig ook van genas', zo valt te lezen in de krant.
Zondagavond was een bonusaflevering van Dwars door de Lage Landen te zien, waar door de kijker weer volop van genoten is. Maar de grote vraag is natuurlijk: komt er ook weer een nieuwe reeks?
Partnerbijdrage
Deze koppels doen mee aan Hunted
13:46Dionne Stax ploetert door de sneeuw voor opnames Het Hoge Noorden
12:36Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans