TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dwars door de Lage Landen was al een groot tv-succes maar met het winnen van de Gouden Televizier-Ring heeft het reisprogramma van Arnout Hauben, Philippe Niclaes en Ruben Callens zich definitief genesteld in de Nederlandse tv-geschiedenis. De toegankelijke Vlamingen zijn door de kijker in de harten gesloten maar wat weten we eigenlijk van het privé-leven van de populaire presentator?
Dat valt te lezen in de oud en nieuw-special van het AD, waarin Hauben het gesprek aan gaat met Angela de Jong. Daarin leren we dat Arnout al sinds zijn studententijd samen is met 'zijn' Mieke, die hij ontmoette op de bruiloft van zijn broer Harald. Mieke is de zus van de vrouw van zijn broer.
Samen met Mieke kreeg Arnout twee kinderen, Stan en Sarah. Die eerste woont en studeert in Candada en zijn dochter volleybalt op hoog niveau. Het klinkt allemaal als een mooi verhaal maar het gezin kende ook lastige tijden: 'Iedereen is gezond, wat geen vanzelfsprekendheid is, weten ze sinds Mieke jaren geleden borstkanker kreeg maar waar ze gelukkig ook van genas', zo valt te lezen in de krant.
Zondagavond was een bonusaflevering van Dwars door de Lage Landen te zien, waar door de kijker weer volop van genoten is. Maar de grote vraag is natuurlijk: komt er ook weer een nieuwe reeks?
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix