TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bridget Maasland maakte de komst van een nieuwe reeks bekend in de voorlaatste aflevering van het realityprogramma.
Inmiddels zijn de makers naarstig op zoek naar ouders die volgens hun kinderen wel toe zijn aan een nieuwe, iets minder provocerende look. Het programma draait allang niet meer uitsluitend om moeders en dochters, ook vaders en zonen zijn welkom. Eerder dit seizoen gaf zelfs een moeder haar dochter op.
De beslissing van RTL om door te gaan met Hotter than my daughter is enigszins verrassend. De titel is al bijna tien jaar oud en de laatste seizoenen vallen de kijkcijfers aardig tegen. In de beginjaren met Gordon trok de show gemiddeld ruim één miljoen kijkers, tegenwoordig komt het programma onder Bridget uit rond de 350.000 kijkers. Voor RTL 5 begrippen nog een aanzienlijk aantal.
Opgeven kan via deze link.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los