TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalige Bachelor bevestigt het slechte nieuws tegen Shownieuws. Volgens Rien heeft het niet gelegen aan hun inzet: "We hebben het op verschillende manieren en plekken geprobeerd. Op Zanzibar (waar de opnamen van De Bachelor waren red.) was het gevoel intens, daarna hebben we elkaar drie maanden niet kunnen zien." Dat komt omdat Rien op Ibiza huisde en Femke op Bali.
Daarna verhuisde Femke alsnog naar Ibiza maar tegen die tijd was de liefde alweer voorbij: "Het heeft helaas geen stand gehouden. Dat echt verliefde gevoel uit Zanzibar is niet teruggekomen." Tijdens de opnamen van De Bachelor baarde Rien opzien door al voor Femke te kiezen terwijl er nog meerdere vrouwen in het spel waren.
Al met al betekent dit dat het meest recente seizoen van De Bachelor niet erg geslaagd is. Eerder werd al duidelijk dat Riens mede-bachelor Paul ook al geen liefde overhield aan de datingshow.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers