TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalige Bachelor bevestigt het slechte nieuws tegen Shownieuws. Volgens Rien heeft het niet gelegen aan hun inzet: "We hebben het op verschillende manieren en plekken geprobeerd. Op Zanzibar (waar de opnamen van De Bachelor waren red.) was het gevoel intens, daarna hebben we elkaar drie maanden niet kunnen zien." Dat komt omdat Rien op Ibiza huisde en Femke op Bali.
Daarna verhuisde Femke alsnog naar Ibiza maar tegen die tijd was de liefde alweer voorbij: "Het heeft helaas geen stand gehouden. Dat echt verliefde gevoel uit Zanzibar is niet teruggekomen." Tijdens de opnamen van De Bachelor baarde Rien opzien door al voor Femke te kiezen terwijl er nog meerdere vrouwen in het spel waren.
Al met al betekent dit dat het meest recente seizoen van De Bachelor niet erg geslaagd is. Eerder werd al duidelijk dat Riens mede-bachelor Paul ook al geen liefde overhield aan de datingshow.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?
10:06'Hij doet het weer': Art Rooijakkers geniet weer van zijn herstelde stem
10:00Robèrt van Beckhoven: 'Heel Holland Bakt is gezellig en tegelijkertijd megazwaar'
09:05Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde